SEAT: zimowa wyprzedaż i gorące nowości w 2018 roku

SEAT Arona 011H_HQ-001

Nawet 39 000 zł mogą zyskać kierowcy, którzy już w styczniu chcieliby przesiąść się do nowego SEAT-a. Rodzinna Alhambra, sportowy Leon czy miejska Ibiza – modele z roku 2017 – kuszą teraz nie tylko swoim hiszpańskim temperamentem, ale także wyjątkowo atrakcyjną ofertą. SEAT mocno wchodzi w nowy rok, przygotowując poza wysokimi rabatami na ubiegły rocznik wyjątkową ofertę produktową na 2018 rok.

Liczba SEAT-ów na polskich drogach rośnie – w listopadzie hiszpański producent zanotował w Polsce 30-procentowy wzrost sprzedaży w porównaniu z tym samym miesiącem poprzedniego roku. Leon czy Ibiza to modele, które cieszą się niesłabnącą popularnością i zaufaniem kierowców. Teraz, wybierając np. nowego Leona CUPRA ze sportowym zacięciem, można zyskać do 15 000 zł, a w przypadku modelu w wersji Xcellence, podbijającego serca swoim śródziemnomorskim designem – nawet 12 000 zł.

Nowości 2018

Poza atrakcyjną wyprzedażą rocznika 2017 SEAT zapowiada także dalszy rozwój swojej gamy produktowej. W 2018 roku powiększy się rodzina SUV-ów marki. Do modeli Ateca i Arona dołączy trzeci, duży model z segmentu A+ SUV. Nowy SEAT będzie oferowany w wersji 5- i 7-miejscowej i będzie stanowił zapowiedź zupełnie nowego języka stylistycznego SEAT-a.

Hiszpański producent szykuje także niespodziankę dla miłośników najszybszych SEAT-ów. Rok 2018 będzie należeć do modeli spod znaku CUPRA. Leon CUPRA R – najsilniejszy samochód SEAT-a – to najbardziej ekskluzywna propozycja marki, wyprodukowana w limitowanej liczbie 799 sztuk. Już wkrótce fani sportowych emocji dowiedzą się więcej o planach producenta związanych z najszybszymi SEAT-ami

MOTOMI Magazyn
0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *