Polska europejską potęgą dla INFINITI

INFINITI Gdańsk (5) lr

Grupa IP – wyłączny partner INFINITI w Polsce – uruchomiła w Gdańsku nowy salon japońskiej marki premium. Otwarcie szóstego Centrum INFINITI w kraju sprawia, że bez mała 90% mieszkańców Rzeczpospolitej ma teraz do salonu marki bliżej niż 150 kilometrów, w związku z czym sieć należy uznać za ogólnopolską. Jednocześnie spółka IP została liderem INFINITI w Europie w liczbie prowadzonych przez jednego dealera salonów. Należy także do ścisłej czołówki w skali globalnej.

Uruchomienie wybudowanego zgodnie z najnowszymi standardami marki salonu oznacza realizację cyklu  inwestycyjnego przyjętego w liście intencyjnym z września 2015 roku, w ramach którego do salonów w Warszawie i Sosnowcu dołączyły Centra INFINITI w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz właśnie w Gdańsku. 

Doceniamy wysiłek inwestycyjny oraz organizacyjny naszego partnera i życzymy, by nowy salon był kolejnym krokiem na naszej wspólnej drodze sukcesu, zapoczątkowanej przez IP w 2008 roku – powiedział Robert Waligóra,  dyrektor regionu Central Eastern Europe INFINITI.

Zbudowanie ogólnopolskiej sieci jest naszą odpowiedzią na wysokie zainteresowanie samochodami INFINITI klientów ze wszystkich regionów kraju i jednocześnie ważnym czynnikiem wspomagającym sprzedaż flotową marki – skomentował Grzegorz Szczypior prezes IP. Sukcesywne rozszerzanie i odświeżanie przez producenta gamy nowoczesnych i urzekających wyjątkowym stylem samochodów stanowi podstawę naszego biznesowego optymizmu.

Grzegorz Szczypior wyraził jednocześnie przekonanie, że Centrum INFINITI Gdańsk mocno wpisze się w krajobraz motoryzacyjny Pomorza oraz będzie znakomicie służyło miłośnikom marki i przyczyniało się do podnoszenia świadomości jej zalet wśród osób, które jeszcze nie miały okazji ich poznać i docenić. Zapytany o kolejne inwestycje i możliwy rozwój sieci, prezes IP odpowiada enigmatycznie – Analizujemy geografię sprzedaży.

Centrum INFINITI Gdańsk, zapewniające właściwy INFINITI komfort, zlokalizowane jest w pobliżu Obwodnicy Trójmiasta, przy ulicy – nomen omen – Szczęśliwej. Do dyspozycji klientów oddaje pełną gamę samochodów testowych i oferuje wszystkie usługi związane z posiadaniem oraz użytkowaniem INFINITI, w tym także w pełni wyposażony serwis.

MOTOMI Magazyn
0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *