Nowy Duster: w 100% zmieniony design nadwozia

2017 - Nouveau Dacia DUSTER

Ponieważ już w styczniu pojawi się w ofercie handlowej Nowa Dacia Duster warto przybliżyć nieco ten model. Samochody będą dostarczane od początku lutego…

Wszystkie zewnętrzne elementy zostały przeprojektowane i zyskały bardziej wyraziste kształty, które podkreślają siłę charakteru auta. Wnętrze Nowego Dustera oferuje wyższy poziom komfortu bez kompromisów. Zdecydowanie wyższa jakość postrzegana wynika w szczególności ze staranniejszego spasowania i wykończenia poszczególnych elementów.

Stylistyka, która gwarantuje solidność Przeprojektowany przód Nowego Dustera podkreśla charakter auta i solidność konstrukcji.
 Mocniej zarysowana osłona chłodnicy, która sięga aż do przesuniętych maksymalnie na boki reflektorów, optycznie poszerza nadwozie auta.
 Samochód zyskał nowy, charakterystyczny układ świateł, z wbudowanymi i podzielonymi na trzy segmenty światłami LED do jazdy dziennej. Bardziej pozioma maska z wyraźniejszymi przetłoczeniami nadaje zdecydowanie solidny wygląd przodowi samochodu.
Sylwetka podkreślająca charakter SUV-a
 Wyżej umieszczona boczna linia nadwozia wzmacnia wrażenie solidności i bezpieczeństwa.
 Bardziej nachylona przednia szyba, której podstawa została przesunięta o 100 mm do przodu, zwiększa przestronność wnętrza.
 Nowe, aluminiowe, charakterystyczne dla SUV-ów relingi dachowe, które są przedłużeniem profilu przedniej szyby, nadają sylwetce auta bardziej dynamiczny wygląd.
 Dzięki nowym, 17-calowym obręczom kół sylwetka Dustera zyskała bardziej na wyrazistości.

Tył auta z wyraźniej zarysowanymi nadkolami zapowiada doskonałą stabilność samochodu. Nowy Duster zyskał charakterystyczny układ świateł Dacii z czterema czerwonymi kwadratami. Światła pojazdu zostały skrajnie przesunięte w stronę boków nadwozia. Powiększona przednia i tylna osłona podwozia podkreśla crossoverowy charakter Nowego Dustera.

MOTOMI Magazyn

Nowy Duster: w 100% zmieniony design nadwozia

Ponieważ już w styczniu pojawi się w ofercie handlowej Nowa Dacia Duster warto przybliżyć nieco ten model. Samochody będą dostarczane od początku lutego… Wszystkie zewnętrzne elementy zostały przeprojektowane i zyskały bardziej wyraziste kształty, które podkreślają siłę charakteru auta. Wnętrze Nowego Dustera oferuje wyższy poziom komfortu bez kompromisów. Zdecydowanie wyższa jakość postrzegana wynika w szczególności ze

0 komentarzy

Nowa Dacia Duster – Autentyczny i komfortowy SUV na drogę i w teren

Ponieważ już w styczniu pojawi się w ofercie handlowej Nowa Dacia Duster warto przybliżyć nieco ten model. Samochody będą dostarczane od początku lutego… Nowy Duster zyskał wyposażenie, które ułatwia mu poruszanie się zarówno w mieście, jak i z dala od przetartych szlaków. Nowy Duster zachowuje doskonałą zdolność do pokonywania przeszkód terenowych, która przyczyniła się do

0 komentarzy

Nowa Dacia Duster – Przeprojektowane i komfortowe wnętrze wysokiej jakości

Ponieważ już w styczniu pojawi się w ofercie handlowej Nowa Dacia Duster warto przybliżyć nieco ten model. Samochody będą dostarczane od początku lutego… Optymalne ergonomicznie miejsce kierowcy Przy wsiadaniu do auta uwagę zwraca całkowicie przeprojektowane miejsce kierowcy, które zapewnia komfortowe użytkowanie auta na co dzień. Pozycja za kierownicą zapewnia optymalny komfort i wiele możliwości regulacji

0 komentarzy

 

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *