ElectrifyTheWorld: przewodnik po ekosystemie e-mobilności Nissana

#ElectrifyTheWorld: Your guide to Nissan’s e-Mobility Ecosystem

Serię „Przewodnik po samochodach elektrycznych dla opornych” rozpoczyna prezentacja ekosystemu e‑mobilności Nissana, czyli instrukcji poruszania się po świecie inteligentnej mobilności.

#ElectrifyTheWorld: Your guide to Nissan’s e-Mobility Ecosystem

Czy wiesz, że ekosystem samochodów elektrycznych Nissana składa się z pięciu głównych filarów? Oprócz samochodów elektrycznych są to także: technologia akumulatorowa, usługi energetyczne, infrastruktura ładowania oraz współpraca partnerska.

U podstaw wszystkiego leży stworzona przed Nissana wizja inteligentnej mobilności w przyszłości.

Od zaangażowania w rozwój technologii akumulatorowych i inwestycji w infrastrukturę ładowania po nawiązywanie współpracy z innymi innowatorami i wykorzystywanie najnowszych inteligentnych technologii Nissana.

Japońska marka nie tylko kwestionuje tradycyjne podejście do transportu, ale idzie znacznie dalej: bada jak rozwiązania służące zasadniczo do przemieszczania się można wykorzystać w wytwarzaniu, magazynowaniu i mobilnym dostępie do elektryczności na masową skalę. To właśnie jest wizja inteligentnej mobilności Nissana.

Marka odwołuje się do niej, starając się zmieniać świat w taki sposób, aby produkowana zrównoważonymi metodami mobilna elektryczność była dostępna dla każdego.

W kolejnej części przewodnika prezentacja osiągnięć Nissana na rynku samochodów elektrycznych.

#ElectrifyTheWorld

MOTOMI.PL

ElectrifyTheWorld: przewodnik po ekosystemie e-mobilności Nissana

Serię „Przewodnik po samochodach elektrycznych dla opornych” rozpoczyna prezentacja ekosystemu e‑mobilności Nissana, czyli instrukcji poruszania się po świecie inteligentnej mobilności. Czy wiesz, że ekosystem samochodów elektrycznych Nissana składa się z pięciu głównych filarów? Oprócz samochodów elektrycznych są to także: technologia akumulatorowa, usługi energetyczne, infrastruktura ładowania oraz współpraca partnerska. U podstaw wszystkiego leży stworzona przed Nissana

0 komentarzy
0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *